Nasza działalność

Firma nasza istnieje już 16 lat a wszystkie te lata były okresem postępujących zmian. Szły za nimi coraz większe sukcesy i osiągnięcia. Na początku naszej działalności zaopatrywaliśmy kilka zakładów mechanicznych na południu Polski. W tym czasie mało kto wierzył, że instalacja gazowa w samochodzie będzie spisywać się dobrze i trzeba było przekonywać do jej zainstalowania. Przez te lata montaż instalacji gazowych doprowadziliśmy do perfekcji w kilku tysiącach modeli samochodów. W 1994 roku uzyskaliśmy stosowne zezwolenie Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej, a w grudniu 2000 roku firma LTA Polonia, jako jedna z bardzo niewielkiej grupy firm, uzyskała homologację na sposób montażu instalacji LPG w pojazdach samochodowych. Jednocześnie zgłosiliśmy do Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie podmioty dokonujące montażu instalacji gazowej w samochodach, z których to powstała zatwierdzona przez Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej oraz ITS, ogólnopolska sieć zakładów autoryzowanych przez LTA Polonia. Posiadają one niezbędne wyposażenie i zaplecze badawcze oraz spełniają wszystkie wymagania stawiane tego typu zakładom.

Zakres działalności firmy LTA Polonia obejmuje dystrybucję i montaż urządzeń do zasilania samochodów gazem propan-butan. Oferowane przez nas towary są gwarancją solidności i wysokiej jakości potwierdzoną wieloma certyfikatami  jakie uzyskali nasi dostawcy i kooperanci. Posiadają one niezbędne homologacje i atesty, w tym obowiązującą od listopada 2000 roku, zgodnie z regulaminem ONZ, homologację E67.01. Najwyższa jakość oferowanych przez nas urządzeń, pozwala na montowanie instalacji gazowej w każdym pojeździe, począwszy od samochodów gaźnikowych a skończywszy na autach najnowszej generacji z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz diesel. Wszystkie te instalacje montowane i testowane są w naszym własnym zakładzie montażowym. Udowodniliśmy, że oferowane przez nas produkty wspaniale działają w tysiącach modeli aut używanych przez najbardziej wymagających klientów. Na ten sukces ciężko pracował cały zespół ludzi w naszej firmie, wielu inżynierów i ekip montażowych.

Oprócz dystrybucji systemów zasilania gazem płynnym nasza firma prowadzi również szkolenia, konsultacje techniczne i doradztwo w zakresie najnowszych rozwiązań systemów LPG. Dzięki nowoczesnym, multimedialnym prezentacją  nasi dystrybutorzy i mechanicy posiedli fachową wiedzę niezbędną do sprawnego i poprawnego montażu instalacji gazowych w samochodzie. O ukończeniu takiego szkolenia, w zależności od zakresu materiału, świadczy odpowiedni dyplom wystawiany na koniec szkolenia.

Dzięki wspaniałej i wieloletniej współpracy z naszymi kontrahentami i rzeszy zadowolonych klientów corocznie część dochodów naszej wspólnej ciężkiej pracy przeznaczamy na cele dobroczynne. Od kilku lat bierzemy czynny udział w ogólnopolskiej imprezie mającej na celu pomoc w ratowaniu życia dzieci, czyli Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W roku 2000 ufundowaliśmy pracownię składającą się z 10 stanowisk dla pobliskiej szkoły. W ciągu trwania naszej całej działalności pomagamy w miarę możliwości, każdemu kto zwróci się do nas z taką prośbą. Uważamy to za wielki sukces, nie tylko nasz, ale także wszystkich firm, które postanowiły z nami współpracować.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress